منوی اصلی
net1kala.ir
net1kala.ir
 • mrym beat سه شنبه 22 اسفند 1396 08:49 ب.ظ نظرات ()

  توضیحاتی کامل درمورد شارژ شگفت انگیز ایرانسل

  سرویس جدیدی که از سوی ایرانسل ارائه شده و با استقبال زیاد مشترکین مواجه شده شارژ شگفت انگیز نام دارد. با استفاده از این سرویس در هربار که سیم کارت خود را به صورت شگفت انگیز شارژ کنید می توانید تا بیست درصد شارژ بیشتر از ایرانسل دریافت کنید.

  خرید شارژ ایرانسل

  به عنوان مثال اگر شما یک کارت شارژ ایرانسل ده هزار تومانی چه به صورت اینترنتی و یا با استفاده از روش های دیگر خریداری کرده باشید و به صورت شارژ شگفت انگیز آن را وارد کنید، از سوی ایرانسل هزار و صد تومان شارژ بیشتر دریافت خواهید کرد فقط از این شارژ میتوانید در یک بازه ی زمانی مشخص استفاده کنید.

  برای مثال همین شارژ ده هزار تومانیرا میبایست تا حداکثر 15 روز مصرف کنید در صورتی که این شارژ را در مهلت زمانی مقرر که برای هر مقدار شارژ خریداری شده متفاوت است استفاده نکنید کل شارژ شما منقضی خواهد شد.

  از این شارژ می توانید در مکالمه، پیامک، پیام چند رسانه ای و اینترنت استفاده کنید و از محصولات جذاب و متونع ویترین بهره مند شوید.

  خرید شارژ

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat سه شنبه 22 اسفند 1396 08:48 ب.ظ نظرات ()

  آموزش سئو وردپرس:متا سایت (جلسه هفتم)

  سئو سایت www یا بدون www
  برای دسترسی به بسیاری از سایت ها دو روش وجود دارد. برای مثال ،اگر شما سایت  test.com رو چک کنید، متوجه خواهید شد هر دوی http://test.com و http://www.test.com در دسترس هستند. سعی کنید سایت شما نیر به هر دو طریق در دسترس باشد.

  به صورت پیش فرض، وردپرس تغییر مسیر را برای شما مدیریت می کند، و از تغییر مسیر302  استفاده می شود. 302 به موتور جست و جو می فهماند که تغییر مسیر به صورت موقت است، اما شما در واقع می خواهید به آن بگویید که تغییر مسیر به صورت دائمی است به طوری که تمام حجم به یک مکان می رود. برای انجام این کار،شما باید تغییر مسیر 301 را اجرا کنید.

   می توانید هر کدام از این دو مورد را انتخاب کنید تا گوگل درGoogle Webmaster Tools لیست کند، اما انجام این مورد هنوز هم ضروری است.با این حال انتخاب WWW یا بدون WWW سایت کاملابه خود شما برمی گردد.

  شما باید قادر به ویرایش فایل .htaccess خود باشید که می توانید آن را در فولدری با همین نام که وردپرس را در سرور نصب کردید پیدا کنید.طریقه ی کد نویسی من را در اینجا مشاهده می کنید:

  # Begin 301
  RewriteEngine On
  RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.viperchill\.com [NC]
  RewriteRule ^(.*)$ http://www.viperchill.com/$1 [L,R=301]
  # BEGIN WordPress
  <IfModule mod_rewrite.c>
  RewriteEngine On
  RewriteBase /
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
  RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
  RewriteRule . /index.php [L]
  </IfModule>
  # END WordPress

  کد نویسی دیگری را در فایل .htaccess خود برای تغییر مسیر های خاص انجام دادم، اما این همه ی چیزی است که نیاز دارید سایت خود را از  نسخه ی بدون www به نسخه ی www تغییر مسیر بدهید. همچنین به یاد داشته باشید که به جای viperchill.com نام دامنه ی خود را بگذارید.

  لیست دورهایآموزش سئو وردپرس:

  منبع:سئو سایت و بهینه سازی سایت در اصفهان و سئو سایت در اصفهان

  منبع:http://rseo.ir/wordpress-seo-training-7/

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat سه شنبه 22 اسفند 1396 08:46 ب.ظ نظرات ()

  لینکدین جزء معدود شبکه اجتماعی است که کاربران در ایران میتوانند به صورت آزادانه از سرویس های آن بهره مند شوند و به همین دلیل این وب سایت از محبوبیت ویژه ای نزد کاربران ایرانی برخوردار است. و در حال حاضر رتبه ی 80 ام در ایران را دارد.

  عکس پروفایل دخترونه

  محدود بودن وب سایتهای اجتماعی باعث شده آگاهی کمی در مورد چگونگی راه اندازی و استفاده مفید از این سرویس ها وجود داشته باشد.

  در این مقاله سعی کردم نکاتی را در خصوص تنضیمات صفحه شخصی در لینکدین را نوشته تا علاوه بر یادآوری برای خودم، برای دیگران نیز مفید باشد.

  یک پروفایل کامل در لینکدین شامل اطلاعات زیر است:

  نام و نام خانوادگی (رسمی)

  عکس پروفایل (حالت رسمی )

  عنوان سازمانی

  دامنه نظارت شغلی

  مدیر بلافاصله ( کسی که گزارشات به آنها ارائه می­شود)

  شرح وظایف شغل

  مسئولیت ها

  نام و نام خانوادگی:

  خوشبختانه لینکدین امکان طراحی صفحه ی شخصی به زبان های متفاوت را برای افراد ایجاد میکند، لذا هنگامی که صفحه شخصی خود را راه اندازی مینمایید با انتخاب زبان از درج صحیح نام و نام خانوادگی خود ( به صورت کامل) اطمینان حاصل فرمایید.

  استفاده از عکس

  بدلیل ماهیت تجاری لینکدین توصیه می­شود از عکس پروفایل در حالت رسمی (formal clothing) استفاده نمایید. استفاده از عکسهای رسمی در محل کار و یا عکسهایی که با زبان بدن سعی در انتقال تیپ شخصیتی شما دارد نیز مناسب است اما عکس با لباس کوتاه در حال ماهیگیری ایده ی جالبی نیست

  عنوان رسمی:

  حتما عنوان شغلی و سازمانی خود را درج نمایید و بررسی نمائید که عنوان سازمانی شما با استانداردهای بین المللی هم خوانی داشته باشد.

  دامنه نظارت شغلی:

  یکی از مهم ترین مواردی که بیانگر جایگاه شما در سازمان است، دامنه نظارت و تعداد افراد تحت رهبری شماست. با قید این مورد در پروفایل خود به بازدید کنندگان اطلاعات کاملی را از وضعیت خود در سازمان ارائه داده اید.

  عکس پروفایل

  شرح وظایف:

  هر جایگاه شغلی شامل لیستی از وظایف روزانه، هفتگی و ماهانه میباشد که دلیل استخدام افراد در سازمانها انجام به موقع و صحیح این امور است. درج سرفصل های وظایف در سازمان تصویر کاملا روشنی از ارتباط شما با سازمان را برای بینندگان پروفایل شما آشکار می­سازد

  آخرین ویرایش: سه شنبه 22 اسفند 1396 08:48 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat سه شنبه 22 اسفند 1396 08:44 ب.ظ نظرات ()

  لینک‌های بلند را می‌توان با استفاده از ابزار کوتاه کننده لینک، کوتاه کرد؛ این ابزار سرویس آنلاینی است که به آن آدرس بلند صفحه وبسایت داده می‌شود و آن را به یک URL با کاراکترهای کمتر تبدیل می‌کند؛ به عبارت دیگر لینک را کوتاه می‌کند. مزیت لینک کوتاه این است که فضای کمتری را در مقایسه با URL بلند اشغال می‌کند. بسیاری از این سرویس‌ها رایگان هستند و جهت استفاده برای افراد، هیچ هزینه‌ای ندارند. 

  گوگل دارای یک کوتاه کننده لینک (Google's URL shortener) به نام goo.gl است. در ابتدا کوتاه کننده لینک گوگل برای انتقال لینک‌های داخلی به سایت‌های دیگر گوگل استفاده می‌شد یعنی فقط برای سرویس‌های خود گوگل قابل استفاده بود؛ اما بعدا این سرویس برای لینک‌های خارجی هم جهت استفاده عموم گسترش یافت و برای همه URLها در دسترس قرار گرفت. این سرویس یکی از بهترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک است.

  کوتاه کننده لینک گوگل سرویس ساده‌ای است که اجازه می‌دهد شما URLهای خود را کوتاه کنید و سپس کلیک‌های آنها را ردیابی کنید.

  چگونگی استفاده از سرویس کوتاه کننده لینک گوگل
  استفاده از سرویس goo.gl بسیار ساده می باشد کافی است طبق روش زیر عمل کنید اما قبل از هر چیز لازم است بدانید که بهتر است برای استفاده از این سرویس حتما یک حساب کاربری گوگل داشته باشید!
  ■ وارد حساب کاربری Gmail خود شوید.
  ■ وب سایت goo.gl را باز کنید .
  ■ در کادری که بالای آن جمله Paste your URL here نوشته شده است لینک طولانی مورد نظر خود را Pasteکنید .
  ■ حالا روی دکمه آبی رنگ Shorten URL کلیک کنید. ( Shorten به معنی کوتاه کردن )
  ■ همانطور که ملاحظه می کنید در سمت راست صفحه لینک کوتاهی تولید شده است که با goo.gl شروع می شود.
  ■ به همین سادگی! حالا می توانید لینک کوتاه خود را در هر جایی که می خواهید قرار بدهید ، اگر حساب کاربری جیمیل داشته باشید دیگر نیازی نیست لینک ها را در جایی ذخیره کنید فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شوید و به وب سایت goo.gl مراجعه کنید تا بتوانید فهرست همه لینک های خود را مشاهده کنید.

  کوتاه کننده لینک

  چرا کوتاه کننده لینک لازم است؟

  استفاده از کاراکترهای کمتر در هنگام به کار بردن متن در مکانی که محدودیت در تعداد کاراکترها وجود دارد، مهم است؛ این امر در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر که دارای حد مجاز 140 کاراکتر است اهمیت می‌یابد. ارائه لینک به وبسایت‌های دیگر می‌تواند یک منبع فوق‌العاده مفیدی برای به اشتراک‌گذاری محتوا با دوستان، همکاران، و یا مخاطب بازاریابی باشد. همچنین کوتاه کردن لینک به دلیل راحتی در اشتراک‌گذاری آن، می‌تواند تأثیر مثبت در سئو داشته باشد. 

  چگونه باید از کوتاه کننده لینک گوگل (GOOGLE URL SHORTENER) استفاده کرد؟

  برای ایجاد یک لینک کوتاه باید به سایت Google URL Shortener رفته و لینک بلند مورد نظر را در کادر وارد کنیم و سپس بر روی Shorten URL کلیک کنیم. لینک کوتاه می‌شود و می‌توانید فهرست لینک‌هایی که تا الان ثبت کرده‌اید را در قالب یک جدول مشاهده کنید. سپس می‌توانیم جزئیات آمار کلیک را ببینیم.

  به طور خلاصه با استفاده از ابزار کوتاه کننده لینک گوگل می‌توان آمارهای زیر را به دست آورد:

  • چه تعداد افراد بر روی لینک کلیک کرده‌اند؛
  • مشاهده نمودار زمانی تعداد کلیک‌ها در بازه زمانی مشخص؛
  • مشخص کردن تعداد کلیک بر اساس منابع تبلیغاتی مختلف؛
  • نمایش نام مرورگرهایی که کاربران توسط آن وارد سایت شده‌اند؛
  • نمایش محدوده مکانی و جغرافیایی کاربران وارد شده به سایت شما؛
  • مشخص کردن سیستم عامل کاربرانی که بر روی لینک کلیک کرده‌اند.

  کوتاه کننده لینک

  مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل
  1- استفاده از لینک کوتاه شده در ایمیل

  برخی ایمیل هایی که به شما ارسال شده است دارای لینک های طولانی می باشند که مشکل در خواندن آن ایجاد می کند و هدفی که ایمیل دارد این است که کوتاه باشد و فقط پیام را به مخاطب به روشنی بیان نماید

  2- استفاده از لینک‌های کوتاه شده برای بازاریابی آفلاین

  استفاده لینک های کوتاه در بازاریابی آفلاین نیز از دیگر مزایای لینک های کوتاه می باشد به عنوان مثال درصورتی که شما یک آگهی ئر روزنامه یا پوستری چاپ نموده اید بسیار ایده آل می شود که یک لینک کوتاه نیز در آن قرار دهید

  3- کاربرد در رسانه‌های اجتماعی

  در پست های خود از لینک های کوتاه حتما استفاده نمایید زیرا کمک می کند برای نوشتن جزئیات بیشتر در مورد سرویسی که در حال بازاریابی ان هستید فضای بیشتری داشته باشید  البته در پستی که محتوا وجود دارد نه اینکه URL  باشد

  4- استفاده از آنالیتیکز بر روی URL گوگل

  اگر شما یک وبلاگ نویسی هستید پس همیشه پست های مختلفی قرار می دهید و همه کسب و کار شما ، پست هایی است که در وبلاگ قرار می دهید بنابراین علمکرد شما بسیار مهم است و باید از تعدا کسانی که از سایت شما بازدید می کنند اطلاع داشته باشید تا برای مراحل بعدی برنامه ریزی انجام دهید

  کدام سرویس های کوتاه کننده لینک مناسب هستند؟
  انبوهی از سرویس های کوتاه کننده لینک وجود دارند که به عنوان نمونه می‌توان به goo.gl و tinyurlاشاره کرد.

  عمده‌ی این سرویس‌ها در واقع یک Redirect (تغییر مسیر) برای شما ایجاد می‌کنند. کاربر با کلیک بر روی این آدرس به سایت آنها می‌رود و سپس آنها کاربر را به سایت اصلی می‌فرستند.

  بسیاری از سرویس های کوتاه کننده لینک، به شما آمار هم می‌دهند تا بدانید بر روی هر لینک چند بار کلیک شده است.

  با توجه به اینکه ترافیک بازدیدکنندگان این سرویس‌ها، همیشه از روی سایت آنها عبور می‌کند، می‌توانید با استفاده از رتبه الکسا، میزان استفاده از آنها را برآورد کنید و گزینه‌های قوی‌تر و معتبرتر را انتخاب کنید.

  انگیزه و مدل مالی سرویس های کوتاه کننده لینک چیست؟
  کسب یک دامین با رتبه ترافیک مطلوب و نیز جذب و نمایش تبلیغات از جمله شیوه های رایج برای کسب درآمد در این سرویس هاست.

  در برخی موارد (مانند سرویس goo.gl) جمع آوری آمار ترافیک بازدیدکنندگان و تحلیل آنها، موجب ایجاد ارزش اقتصادی می‌شود.

  بعضی سایت‌ها هم برای خودشان سرویس‌های کوتاه کننده آدرس طراحی می‌کنند تا آدرس دهی محتوا برای آنها ساده‌تر شود.

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • mrym beat سه شنبه 22 اسفند 1396 08:42 ب.ظ نظرات ()

  12 نوامبر سال 324 پیش از میلاد اسكندر مقدونی تصمیم گرفت كه برجهانگشایی خود نقطه پایان بگذارد و به همراهانش توصیه كرد كه با دختران بزرگان ایران ازدواج كنند تا ایرانیان آنان را بیگانه ندانند و پس از او از منطقه بیرون نیاندازند.

   امروز

  اندكی پس از این اندرز، نود تن از افسران و مقامات ارشد اسکندر با دختران بزرگان ایران ازدواج كردند. اسكندر مقدونی، خود با رُکسانا دختر ساتراپ (استاندار) بلخ = بَکتریا (واقع در افغانستان و تاجیکستان امروز) ازدواج کرد. وی قبلا هم زن ایرانی داشت.

  اسکندر که سال بعد (323 پیش از میلاد) در 32 سالگی در شهر بابل (واقع در جنوب غربی عراق امروز) درگذشت حملات خودرا در سال 333 پیش از میلاد به قلمرو ایران آغاز كرده بود. وی در سال 330 پیش از میلاد تخت جمشید ـ شاهكار معماری قرون قدیم و مظهر تمدن و عظمت ایران باستان را ویران ساخت.


  21 آبان - 12 نوامبر؛ در تاریخ چه گذشت؟
  تصویر رُکسانا (رُخسانه ـ رُخساره)

  از نوشته های پلوتارك، دیودورس سیكلوس و اسناد دیگر چنین بر می آید كه رُكسانا (روكسانا ـ رُخسانا ـ رُخساره ـ روشنک = ستاره) زن ایرانی اسكندر مقدونی و پسر 13 ساله او اسكندر چهارم در آخرین روز پاییز سال 310 پیش از میلاد به دست كاساندروس [حکمران مقدونیه و چند شهر خودمختار یونان و یکی از چند جانشین اسکندر] مسموم و مقتول شدند.

  كاساندروس كه تاریخ از او به نام مردی بسیار جاه طلب و خشن نام برده است آرزوی سلطه بر سراسر سرزمین هایی را داشت كه اسكندر مقدونی تصرف كرده بود. وی پیش از مسموم كردن رُكسانا، با از میان برداشتن بسیاری از رقیبان، عملا فرمانروای همه یونان و مقدونیه شده بود كه اسكندر چهارم به عنوان جانشین پدرش اسما پادشاه آن مناطق بود. كاساندروس قبلا المپیاس مادر اسكندر و حامی نوه اش ـ اسكندر چهارم را از میان برداشته بود. كاساندروس به این جهت چشم دیدن اسكندر چهارم را نداشت كه مورد حمایت حكام محلی ایرانزمین (همه سرزمین ایرانی نشین و پارسی زبان و دارای فرهنگ مشترک) بود. كاساندروس به بهانه حراست از اسكندر چهارم، او و مادرش را از درباریان جدا كرده و منزوی ساخته بود و در همین انزوا آنان را مسموم كرده بود.

  امروز

  آخرین ویرایش: سه شنبه 22 اسفند 1396 08:44 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
تعداد صفحات : 2 1 2
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic